MÖBLER / Bord / Sybord 7415546
nr 741 5546
Sybord
Karl Johan, längd: 78, djup: 48, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2012
kl 17:58:57
100 kr
200 kr
300 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren